O firmie

Firmę Witrans założyli Rafał Izak i Jacek Wenerski w czerwcu 1999 roku. Początkowo była to spółka cywilna z siedzibą w Grodzisku Mazowieckim. W latach 2006 - 2007 nastąpiło kilka strategicznych zmian, m.in. przekształcono firmę w spółkę jawną, jak również przenisiono biuro, magazyn i plac manewrowy do Kłudna Starego. Lokalizacja firmy 20 km od Warszawy, przy autostradzie A2, jest naszym niekwestionowanym atutem.

Tabor Witrans składa się z kilkudziesięciu jednostek transportowych, w większości z 2013 i 2014 roku. Warto podkreślić, ze dysponujemy większą liczbą naczep niż ciągników siodłowych, co pozwala nam szybko reagować na nagłe potrzeby transportowe klientów oraz realizować projekty wymagające rotacji naczep na załadunkach i rozładunkach.

Regularnie inwestujemy nie tylko w tabor, ale i rozwiązania służące do optymalnego zarządzania transportem. Wszystkie pojazdy Witrans są wyposażone w lokalizatory GPS, dzięki czemu na bieżąco informujemy zleceniodawców o pozycji aut. Wykorzystywane przez nas zawansowane rozwiązania IT umożliwiają nam m.in.: kompleksowy monitoring powierzonych ładunków, optymalizację czasu realizacji transportów oraz sprawną obsługę administracyjną i księgową zleceń.

W obsługę klientów Witrans zaangażowanych jest niemal 100 osób, dla których transport to nie tylko praca, lecz i styl życia. Nasi spedytorzy mają wieloletnie doświadczenie w branży TSL i nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje. Podobnie kierowcy – w 2014 roku 20% z nich zdobyło nowe uprawnienia, w tym do przewozu ładunków niebezpiecznych. W tym roku wdrażamy autorski projekt HR „Akademia Witrans”, w ramach którego dajemy szansę na zdobycie doświadczenia kierowcom z kat. C+E , którzy dopiero debiutują w zawodzie.

Oferty pracy dla kierowców C+E

W związku z powiększeniem taboru Witrans i planowanym rozpoczęciem nowych projektów transportowych prowadzimy rekrutację na stanowiska: kierowca międzynarodowy C+E z doświadczeniem, kierowca międzynarodowy C+E bez doświadczenia

Czytaj więcej...